ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Ozonowanie samochodu – jakie ma zalety?

Ozonowanie samochodu

Ozonowanie samochodu ma bardzo wiele zalet, dlatego też w dzisiejszych czasach bardzo wielu kierowców korzysta z jego dobrodziejstwa. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ale to właśnie ozonowanie jest najprostszym sposobem na oczyszczenie i odświeżenie powietrza w aucie, dzięki czemu znacząco poprawia się komfort nie tylko kierowcy, ale również pasażerów.

Co daje ozonowanie samochodu?

Profesjonalne ozonowanie wnętrza samochodu to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych kierowców, którzy raz na zawsze chcą pozbyć się nieprzyjemnego zapachu w aucie. W każdym samochodzie rozwijają się roztocza i grzyby, dlatego też warto od czasu do czasu skorzystać z usług profesjonalnych firm, które oferują kompleksowe ozonowanie od a do z. Zabieg ten jest doskonałym rozwiązaniem także dla osób, które kupiły używany samochód i chcą pozbyć się zapachu tytoniu. Warto postawić przede wszystkim na ozonowanie klimatyzacji, gdzie wbrew pozorom rozwija się najwięcej wirusów, pleśni i niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. Ozonowanie auta to też jeden ze sposobów na zmniejszenie ryzyka zarażeniem się coronowarusem (COVID-19). Dlatego wykonujemy je bezpłatnie w momencie przyjęcia samochodu oraz po skończonej naprawie przed oddaniem go Klientowi.

Ile kosztuje ozonowanie auta?

Cena ozonowania samochodu waha się zazwyczaj w granicy od 50 do 90 zł. Z kolei czas wykonania zabiegu to około 40-60 minut. To tego należy doliczyć również około 15 minut na wietrzenie wozu. Warto korzystać z usług rzetelnych firm, które posiadają profesjonalny sprzęt przy pomocy którego wytwarzany jest ozon, lub naszej ponieważ w tym roku by dokupiliśmy kolejną, nowoczesną maszynę do ozonowania.

Jakie zalety ma ozonowanie samochodu?

Ozonowanie wnętrza samochodu ma bardzo wiele zalet, dlatego też usługi tego typu zbierają dobre opinie. Ozon jak powszechnie wiadomo może pochwalić się bardzo dobrymi właściwościami odkażającymi i co najważniejsze jest nawet 50 razy skuteczniejszy od zwykłego chloru. Ozon jest w stanie dotrzeć nawet w najdrobniejszy zakamarek klimatyzacji, dlatego też można pozbyć się wszystkich alergenów i różnorodnych mikroorganizmów. Ozonowanie można stosować nie tylko w samochodach osobowych, ale również w autach ciężarowych, busach i tramwajach. Do największych zalet ozonu należy zaliczyć jednak to, że bardzo skutecznie usuwa on wszystkie zapach – w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy. Warto wspomnieć także i o tym, że ozonowanie jest w 100% bezpieczne dla alergików, astmatyków i osób wrażliwych na środki chemiczne. Ozonowanie samochodu opinie zbiera bardzo pochlebne, dlatego też warto jak najszybciej skorzystać z dobrodziejstwa magicznego ozonu.

4/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *