Naprawa skrzyni biegów w BydgoszczyWyskakiwanie biegów podczas jazdy, zgrzyt przy zmianie przełożeń, brak możliwości zapięcia biegu , wyciek środka smarnego – wszystkie te objawy świadczą, że skrzynia biegów w Twoim samochodzie wymaga interwencji. Nie czekaj aż awaria unieruchomi Twoje auto w najmniej oczekiwanym momencie – z usterką skrzyni biegów nie poradzisz sobie samodzielnie.

Zajmujemy się profesjonalną naprawą a raczej wymianą skrzyń biegów manualnych , w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek. W przypadku naprawy skrzyni , współpracujemy z  doświadczoną  Firmą z Krakowa, która pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki czemu każdy Klient zyskuje pewność, że przeprowadzona naprawa przyniesie oczekiwany efekt – na co daje  pisemną gwarancję.Najczęściej jednak, ze względów ekonomicznych ,skrzynie wymienia się na sprawną używaną , co wykonujemy w ciągu dnia.

Natomiast podstawowa naprawa skrzyni biegów, wykonywana w naszym warsztacie, polega na:

• wymianie zużytych uszczelniaczy,
• wymianie łożysk,
• naprawę/wymianę  sprzęgła,
• naprawę/wymianę układów hydraulicznych sterujących sprzęgłem,
• wymianie oleju,

i wiele innych czynności, dzięki którym skrzynia biegów w Twoim samochodzie, odzyska fabryczną sprawność.


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!