ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Wynajmij Warsztat na godziny

warsztat na godziny w bydgoszczy

TEGO W BYDGOSZCZY JESZCZE NIE BYŁO!

Śledząc wiele grup społecznościowych w naszym regionie, wiele osób pyta o kanały i najazdy, których w Bydgoszczy są, aż dwa. Maciej Lewandowski, właściciel Warsztatu AutoService przy ul. Chodkiewicza 60, postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom Klientom i stworzył… WARSZTAT NA GODZINY. Jeśli potrafisz coś więcej zdziałać z dziedziny mechaniki, ale zwyczajnie nie masz na to warunków, to miejsce jest dla Ciebie! Za niewielkie pieniądze możesz wynająć warsztat z pełnym wyposażeniem, dającym Ci możliwości wykonania większość napraw mechanicznych czy eksploatacyjnych jak wymiana kół z oponami lato/zima, wymiana oleju (nie zabraniamy tego – w przeciwieństwie do najazdów, ponieważ mamy możliwość utylizacji zużytych olejów), klocków hamulcowych itp.

Wynajmij warsztat na godziny – TYLKO 25 ZŁOTYCH ZA GODZINĘ

Tak, bez ściemy. Tylko 25 złotych za godzinę. W tej cenie masz do dyspozycji cała szafkę narzędziowa, sprężone powietrze do kluczy pneumatycznych, podnośniki pneumatyczne (szybsze i wygodniejsze). Dźwig do wyciągania silnika oraz profesjonalny podnośnik warsztatowy, który umożliwi bezproblemowe wejście pod samochód. Stół warsztatowy by spokojnie rozebrać i przeczyścić lub naprawić/wymienić jakąś część/urządzenie. Za 25 zł na godzinę, dostajesz do dyspozycji warsztat gdzie na głowę nie pada, a zimą jest ogrzewanie. Nie musisz już „grzebać” w ciasnym garażu lub na zewnątrz patrząc na to czy jest ładna pogoda. Wystarczy do nas zadzwonić i się umówić na konkretny termin by mieć pewność, że warsztat na godziny będzie dostępny. OBOWIĄZUJE PRZEDPŁATA, aby wyeliminować blokowanie warsztatu tym, którzy naprawdę go potrzebują (zdarzały się sytuacje, że odmówiliśmy kilku osobom, bo ktoś zarezerwował, a jak zadzwoniliśmy o której będzie, to się dowiadywaliśmy, że jest w trasie nad morze…).

Jak wygląda procedura najmu?

  1. Napisz, przyjdź ​lub zadzwoń – umówimy wolny termin
  2. Wpłać na nasze konto bankowe (63 2910 0006 0000 0000 0232 6081 ) lub gotówką w Warsztacie w dniu rezerwacji (najpóźniej w piątek) należną kwotę najmu: 1h – 25 zł, 2 h – 50 zł, 3h- 75 zł…
  3. Przyjeżdżasz i cieszysz się warsztatem , gdzie w ciszy, spokoju i pod dachem możesz zająć się swoim samochodem

Warsztat na godziny w Bydgoszczy

Projekt okazał się sukcesem i wielu domorosłych jak i doświadczonych mechaników korzysta z warsztatu. To dla nas znak, że jest zapotrzebowanie i warto rozwijać ten pomysł – co też robimy. Serdecznie zapraszamy w soboty od 8 do 16. Wystarczy zadzwonić i się umówić (sprawdzić czy jest wolny w danym terminie i dokonać przedpłaty – patrz wyżej.).

3.5/5 - (388 votes)