ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Wynajmij Warsztat na godziny

wynajmij warsztat na godziny Bydgoszcz

TEGO W BYDGOSZCZY JESZCZE NIE BYŁO!

Śledząc wiele grup społecznościowych w naszym regionie, wiele osób pyta o kanały i najazdy, których w Bydgoszczy są, aż dwa. Maciej Lewandowski, właściciel Warsztatu AutoService przy ul. Chodkiewicza 60, postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom Bydgoszczan i stworzył… WARSZTAT NA GODZINY. Jeśli potrafisz coś więcej zdziałać z dziedziny mechaniki, ale zwyczajnie nie masz na to warunków, to miejsce jest dla Ciebie! Za niewielkie pieniądze możesz wynająć warsztat z pełnym wyposażeniem, dającym Ci możliwości wykonania większość napraw mechanicznych czy eksploatacyjnych jak wymiana kół z oponami lato/zima, wymiana oleju (nie zabraniamy tego, w przeciwieństwie do najazdów, ponieważ mamy możliwość utylizacji zużytych olejów), klocków hamulcowych itp.

Wynajmij warsztat na godziny – za 15 zł za godzinę

Tak, bez ściemy. Tylko 15 złotych za godzinę. W tej cenie masz do dyspozycji cała szafkę narzędziowa, sprężone powietrze do kluczy pneumatycznych, podnośniki pneumatyczne (szybsze i wygodniejsze). Dźwig do wyciągania silnika, pełnowymiarowy kanał z wygodnym i bezpiecznym zejściem. Stół warsztatowy by spokojnie rozebrać i przeczyścić lub naprawić/wymienić jakąś część/urządzenie. Za 15 zł na godzinę, dostajesz do dyspozycji warsztat do którego zmieszczą się spokojnie 2 auta, na głowę nie pada, a zimą jest ogrzewanie. Nie musisz już “grzebać” w ciasnym garażu lub na zewnątrz patrząc na to czy jest ładna pogoda. Wystarczy do nas zadzwonić i się umówić na konkretny termin by mieć pewność, że warsztat na godziny będzie dostępny.

Warsztat na godziny w Bydgoszczy

Mamy nadzieję, że projekt okaże się sukcesem i wielu domorosłych jak i doświadczonych mechaników będzie korzystało z tej oferty. To będzie dla nas sygnał, że jest zapotrzebowanie i warto rozwijać ten pomysł. Serdecznie zapraszamy codziennie od 8 do 17:30, w soboty telefonicznie proszę sprawdzić jest możliwość od 8 do 14. Wystarczy zadzwonić i się umówić (sprawdzić czy jest wolny w danym terminie).