ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Wynajmij Warsztat na godziny

wynajmij warsztat na godziny bydgoszcz (3)

 

TEGO W BYDGOSZCZY JESZCZE NIE BYŁO!

Śledząc wiele grup społecznościowych w naszym regionie, wiele osób pyta o kanały i najazdy, których w Bydgoszczy są, aż dwa. Maciej Lewandowski, właściciel Warsztatu AutoService przy ul. Chodkiewicza 60, postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom Klientom i stworzył… WARSZTAT NA GODZINY. Jeśli potrafisz coś więcej zdziałać z dziedziny mechaniki, ale zwyczajnie nie masz na to warunków, to miejsce jest dla Ciebie! Za niewielkie pieniądze możesz wynająć warsztat z pełnym wyposażeniem, dającym Ci możliwości wykonania większość napraw mechanicznych czy eksploatacyjnych jak wymiana kół z oponami lato/zima, wymiana oleju (nie zabraniamy tego, w przeciwieństwie do najazdów, ponieważ mamy możliwość utylizacji zużytych olejów), klocków hamulcowych itp.

Wynajmij warsztat na godziny – za 20 zł za godzinę

Tak, bez ściemy. Tylko 20 złotych za godzinę. W tej cenie masz do dyspozycji cała szafkę narzędziowa, sprężone powietrze do kluczy pneumatycznych, podnośniki pneumatyczne (szybsze i wygodniejsze). Dźwig do wyciągania silnika, pełnowymiarowy kanał z wygodnym i bezpiecznym zejściem. Stół warsztatowy by spokojnie rozebrać i przeczyścić lub naprawić/wymienić jakąś część/urządzenie. Za 20 zł na godzinę, dostajesz do dyspozycji warsztat do którego zmieszczą się spokojnie 2 auta, na głowę nie pada, a zimą jest ogrzewanie. Nie musisz już „grzebać” w ciasnym garażu lub na zewnątrz patrząc na to czy jest ładna pogoda. Wystarczy do nas zadzwonić i się umówić na konkretny termin by mieć pewność, że warsztat na godziny będzie dostępny. Od kwietnia 2021 wprowadzamy małą zmianę, ponieważ, część osób potrafiło zarezerwować warsztat na całą sobotę, w tym czasie odmówiliśmy wynajem innym osobom, które chciały coś pilnie naprawić i wynająć warsztat, a nagle jak dzwonimy o której będzie osoba która zarezerwowała cały dzień słyszymy, że się rozmyśliła i już jest w trasie nad morze… Chcemy tego uniknąć więc wprowadzamy przedpłatę.

Jak wygląda procedura najmu?

  1. Napisz, przyjdź ​lub zadzwoń – umówimy wolny termin
  2. Wpłać na nasze konto bankowe (mBank: 66 1140 2017 0000 4102 1212 8197 ) lub gotówką/kartą w Warsztacie w dniu rezerwacji (najpóźniej w piątek) należną kwotę najmu: 1h – 20 zł, 2 h – 40 zł, 3h- 60 zł…
  3. Przyjeżdżasz i cieszysz się warsztatem , gdzie w ciszy, spokoju i pod dachem możesz zająć się swoim samochodem

Warsztat na godziny w Bydgoszczy

Projekt okazał się sukcesem i wielu domorosłych jak i doświadczonych mechaników korzysta z warsztatu. To dla nas znak, że jest zapotrzebowanie i warto rozwijać ten pomysł – co też robimy. Serdecznie zapraszamy w soboty od 8 do 14. Wystarczy zadzwonić i się umówić (sprawdzić czy jest wolny w danym terminie i dokonać przedpłaty – patrz wyżej.).

3.5/5 - (145 votes)