ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

SMART zastępczy samochód

SMART zastępczy

SMART na czas naprawy

Auto Service Maciej Lewandowski to także samochód zastępczy na czas konserwacji/naprawy. Samochody są w pełni sprawne, gwarantujące bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom. Każdy z naszych samochodów jest regularnie sprawdzany i naprawiany. Ponadto prowadzimy mechanikę pojazdową . Nasza firma zawsze stara się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Oferta firmy jest kierowana nie tylko do osób indywidualnych, ale też firm. Wypożyczamy auta  jako auta zastępcze.

Co nas wyróżnia?

Każdemu z naszych klientów oferujemy elastyczne warunki auta zastępczego, dopasowane do potrzeb i czasu naprawy lub konserwacji. Zadzwoń i zamów: tel. +48 602 319 373

Smart Fortwo

Smart Fortwo, czyli samochód, który przed rokiem 1998, był produkowany pod koncernem Mercedes-Benz. Jest samochodem niezawodnym, wystarczy chwila spędzona za kierownica Smarta, aby docenić oryginalny pomysł na ten model auta i komfort jazdy po mieście. Smart, który jest do dyspozycji w wypożyczalni samochodów w Bydgoszczy, jest bardzo oszczędny i ekonomiczny, a fakt, że mierzy poniżej 3 metrów oznacza, że będziemy w stanie zmieścić się nim na każdym miejscu parkingowym. Samochód posiada klimatyzacje, centralny zamek, radio, szyby elektryczne, bagażnik 220 litrów. Paliwo, jakim napędzany jest smart to benzyna.