Jeździj tanio i z klasą,

czyli wypożyczalnia samochodów Smart Bydgoszcz 

O wypożyczalni

Auto Service Maciej Lewandowski to także wypożyczalnia samochodów, która umożliwia wypożyczenie samochodu Smart ForTwo na terenie miasta Bydgoszczy. Samochody są w pełni sprawne, gwarantujące bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom. Każdy z naszych samochodów jest regularnie sprawdzany i naprawiany. Ponadto prowadzimy kompleksową mechanikę pojazdową i wulkanizację. Nasza firma zawsze stara się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Oferta firmy jest kierowana nie tylko do osób indywidualnych, ale też firm. Wypożyczamy auta na przyjęcia okolicznościowe czy jako auta zastępcze.

Co nas wyróżnia?

Każdemu z naszych klientów oferujemy elastyczne warunki najmu, przejrzyste umowy a formalności ograniczamy do minimum, najlepsze stawki najmu krótkoterminowego i długoterminowego.

Zadzwoń i wynajmij auto w Bydgoszczy: +48 516 760 008

Samochody:

Smart Fortwo, czyli samochód, który przed rokiem 1998, był produkowany pod koncernem Mercedes-Benz. Jest samochodem niezawodnym, wystarczy chwila spędzona za kierownica Smarta, aby docenić oryginalny pomysł na ten model auta i komfort jazdy po mieście. Smart, który jest do dyspozycji w wypożyczalni samochodów w Bydgoszczy, jest bardzo oszczędny i ekonomiczny, a fakt, że mierzy poniżej 3 metrów oznacza, że będziemy w stanie zmieścić się nim na każdym miejscu parkingowym. Samochód posiada klimatyzacje, centralny zamek, radio, szyby elektryczne, bagażnik 220l. Paliwo, jakim napędzany jest smart to benzyna.

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz:

Zadzwoń i wynajmij auto w Bydgoszczy: +48 516 760 008

Cennik i Warunki wynajmu ( kliknij tutaj)

Wszystko prosto, łatwo, przejrzyście! Zapraszamy

Wypożyczalnia samochodów Smart ForTwo w Bydgoszczy :

Zaplanuj sobie podróż, WypożyczSmart ‘a  w Bydgoszczy, zadzwoń, zarezerwuj +48 516 760 008

Miejsca, które warto zobaczyć w Bydgoszczy:

  1. Katedra Bydgoska jest to najstarszy kościół, a zarazem budynek w Bydgoszczy, został on wzniesiony w latach 1466-1502.
  2. Spichrze nad Brdą są to zabytkowe budynki, w których kiedyś były trzymane produkty rolne, spożywcze, które były transportowane wodą do Gdańska czy Berlina.
  3. Wieża ciśnień jest to jeden z obiektów muzeum wodociągów. Jej wnętrze kryje za sobą wiele opowieści o lokalnych dziejach wodociągów i kanalizacji. Z jej tarasu widać panoramę całej Bydgoszczy.
  4. Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Kościół Klarysek) to najbardziej charakterystyczny obiekt w Bydgoszczy.W środku znajduje się polichromowany, kasetonowy strop z XVII-XVIII wieku, obraz św. Stanisława Kostki autorstwa Leona. Wyczółkowskiego, , manierystyczna alabastrowa płaskorzeźba z 1595 roku), XVII/XVIII-wieczne kraty barokowe.
  5. Bazylika Mniejsza św. Wincentego à Paulo to największa świątynia w Bydgoszczy, a zarazem jedna z największych w Polsce. Najbardziej charakterystycznym elementem świątyni jest żelbetonowa kopuła o średnicy 40 metrów.
  6. Biały Spichrz  powstał po 1789 roku w związku z realizacją zespołu przemysłowego na terenie Wyspy Młyńskiej. Budynek pełnił funkcję spichrza przeładunkowego i magazynu zbóż dla pobliskich młynów. W 2009 roku Biały Spichrz przeznaczony został na zbiory archeologiczne Muzeum Okręgowego.

Nasze samochody dowiozą Was wszędzie bez najmniejszego problemu!