ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Wynajem samochodów w Warszawie

Wynajem samochodów w Warszawie

Wynajem samochodów w Warszawie

Fleetcorp.pl to najlepsza wypożyczalnia samochodów w mieście Warszawa. Firma ta ma w swoim taborze auta w każdej klasie. Od ekonomicznych i małolitrażowych pojazdów z segmentu A i B, poprzez auta kompaktowe, po samochody przeznaczone do dłuższego i bardziej komfortowego podróżowania. Są to sedany i modele kombi.

Oczywiście różnorodna jest również gama silników tych pojazdów. Są samochody benzynowe, z silnikami wysokoprężnymi i hybrydy. Klient ma również do wyboru manualne i automatyczne skrzynie biegów. Bez względu na typ i rodzaj pojazdu, wszystkie nasze auta mają zawsze sprawne klimatyzacje i radia.

Zawsze czysty, sprawny i z pełnym bakiem

Wypożyczający nie musi się też o nic się martwić. Samochód, który mu wynajmujemy, jest zawsze czysty, zatankowany do pełna, sprawny technicznie, ma opony adekwatne do pory roku, aktualne badania i ubezpieczenia.

Nasza wypożyczalnia samochodów w mieście Warszawa jest czynna przez cała dobę i siedem dni w tygodniu i dzięki niej wynajem aut w mieście Warszawa jest bardzo prosty. Ponieważ można to szybko zrobić korzystając z formularza online zamieszczonego na stronie https://www.fleetcorp.pl/

Warto zaznaczyć, że odebranie zamówionego pojazdu może odbywać się w wielu miejscach dogodnych dla klienta. Na przykład na lotnisku imienia Chopina, przy przystanku metra Wilanowska lub wypożyczyć auto można też na Dworcu Centralnym. Nasza firma podstawi również auto pod wskazany hotel w bądź wynajęte mieszkanie przez Airbnb w Warszawie i jej okolicy lub zostawi przy biurze. Dzięki naszej firmie można także zamówić wynajem aut w mieście Warszawa wraz z kierowcą.

Od małej toyoty po dużą skodę

Oferta naszej firmy skierowana jest do wszystkich. Firm lub innych klientów biznesowych chcących na przykład wypożyczyć dla swoich pracowników samochody, które pełnić będą rolę pojazdów służbowych. Posiadamy oferty zarówno dla przedstawicieli handlowych jak i kadry wyższego szczebla.

Oczywiście zapraszamy do nas również tak zwane osoby prywatne. Jest możliwy wynajem auta w mieście Warszawa na weekend, dłuższy urlop czy święta.

Nasza flota to między innymi:

  • toyoty: od małego aygo, poprzez yaris, corollę do auris
  • skody: od najnowszych fabii, poprzez rapid, po octawie i superb trzeciej generacji
  • mamy też hyundaia i 20, forda focusa, opla astrę i kia ceed kombi
  • oferowane przez nas auta posiadają także silniki o różnych mocach, również z większą liczbą koni mechanicznych.

Kaucja od 250 złotych

Nasza wypożyczalnia samochodów w mieście Warszawa ma przejrzyste i atrakcyjne ceny oraz niskie kaucje, które uzależnione są od wielkości pojazdu i długości wypożyczenia.

Kaucje u nas zaczynają się od 250 złotych. Przykładowo pierwsza doba wypożyczenia dla pojazdy klasy A wynosi 129 złotych i każda kolejna to 79 złotych brutto. W przypadku aut klasy D+, czyli dużych sedanów wynosi ona odpowiednio 249 i 129. złotych brutto.

Adres strony internetowej naszej firmy to fleetcorp.pl, gdzie znajdują się na przykład bardziej szczegółowe informacje dotyczące cennika. Nasz adres e-mail: biuro@fleetcorp.pl. Można również z nami kontaktować się telefoniczne dzwoniąc na numer: 48 794 405 350.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *