ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Samochód używany z Niemiec? Poznaj najlepsze strony

Niemieckie strony z samochodami

Planując zakup auta, dobrze jest rozważyć różne opcje, jedną z nich jest zakup przez niemieckie strony, na których jest ogromny wybór. Jeśli zastanawiasz się na jakich stronach szukać auta z Niemiec w poniższym artykule podpowiemy, które są najbardziej znane i warte uwagi.

Niemieckie strony z samochodami

Na pierwszym miejscu znajduje się strona mobile.de. Jest to przejrzysta i prosta w obsłudze strona, na której możemy znaleźć używane auta, motocykle, samochody ciężarowe, busy, czy nawet kampery. Wystarczy, że zaznaczymy opcję, która nas interesuje, a wyświetlą nam się najkorzystniejsze dla nas propozycje. W celu dodatkowego zawężenia kręgu poszukiwań, mamy do wyboru różnego rodzaju filtry, które pomogą nam znaleźć wymarzony samochód. Przykładowo możemy wybrać markę, rocznik oraz przebieg jaki nas interesuje. Poza tym bardzo istotną kwestią jest cena, dlatego też możemy ustalić maksymalną wartość. Kiedy zaznaczymy wszystkie potrzebne informacje, przechodzimy do wyszukiwania, według ustalonych kryteriów. Przy każdym ogłoszeniu pojawia się cena, zdjęcie, a także opis. Mamy także dane kontaktowe, które umożliwią nam natychmiastową konsultację ze sprzedawcą.

Drugim serwisem jest Autoscout24, który zrzesza sprzedawców z całej Europy. AutoScout24 to wirtualna giełda, która w swojej ofercie ma około 2,5 miliona ogłoszeń. Część z nich pochodzi od dealerów, a część została wystawiona przez osoby prywatne. Są tam zarówno używane, jak i nowe modele. Podobnie jak w przypadku mobile.de strona posiada filtry, ograniczające wyszukiwanie do marek, rocznika, przebiegu, czy innych preferencji, ułatwiające szukanie.

Jeśli chodzi o niemieckie strony z samochodami, polecamy także ebay kleinanzeigen, która nie jest co prawda serwisem zajmującym się jedynie autami, ale możemy na wstępie zaznaczyć, że tylko takowe nas interesują. Ebay kleinanzeigen nieco przypomina Allegro, OLX itp., a więc Ci co znają ten serwis, doskonale się na niej odnajdą. Do każdego ogłoszenia jest dołączone zdjęcie, szczegółowy opis i tradycyjnie cena. Strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze, a do tego oczywiście tak jak jej poprzednicy, posiada niezbędne filtry, ułatwiające szukanie. Niemieckie strony z samochodami są bardzo popularne i korzystają z nich osoby z całej Europy. Jeśli planujemy zakup używanego, albo nowego auta, sugerujemy przejrzeć wyżej wymienione serwisy.5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *