ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

,,Dziwne” przepisy o LPG o których nie wiesz, a ubezpieczalnia chce zapomnieć?

LPG

LPGNawet w przypadku niewielkiej stłuczki mogą czekać Cię dodatkowe koszty i nieprzyjemności w przyszłości.

Mając instalację LPG, MUSIMY zrobić ponowną legalizację zbiornika w wyznaczonym punkcie lub wymienić zbiornik na nowy i dopiero później zrobić przegląd po kolizyjny Koszty legalizacji to niekiedy przewiezienia pojazdu na lawecie około 800–1000 zł i minimum tydzień straconego czasu. Nikogo nie interesuje, czy uszkodzeniu uległa instalacja!!!.

Przegląd lub wymiana musi być z datą po kolizji. W przypadku zamieszkania w Bydgoszczy do punktu atestującego zbiorniki w jedną stronę jest około 50-80 km.

LPGProblem dotyka tych w szczególności tych, którzy muszą codziennie dojechać do pracy. Ubezpieczalnie ociężale zwracają koszty z tym związane a wręcz odmawiają wypłat zasłaniając się niewiedzą.

TANIEJ WYMIENIĆ JEST ZBIORNIK NA NOWY. To połowa kosztów i pół dnia.Rachunek jest prosty. W naszej firmie wykonywane są usługi wymiany zbiornika. Po wprowadzeniu CEPIK-2 wszystkie te informacje znajdują się w jednym miejscu i zaniedbanie zemścić może się nawet brakiem odszkodowania lub batalią z ubezpieczycielem.Wybór jest po stronie kierowcy.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *