ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Czy Twój samochód przepłynął Atlantyk?

Większość właścicieli samochodów USA nie dopuszcza do siebie informacji o fakcie, że statek i kontener, którym przypłynął jego samochód są totalnie zardzewiałe. Słone wody oceanów i mórz powodują po prostu korozję. Jak całe życie auto jeździło po pustyni to  o zabezpieczeniu nikt nie myśli 🙂 Handlarze też niechętnie sprowadzają samochody z miejscowości nadmorskich. Dlaczego?

Z czasem, śladowe fabryczne zabezpieczenia traci swoją skuteczność-ma w końcu starczyć tylko na okres gwarancji. Nawet słabe, zadrapanie podwozia lub lakieru może zapoczątkować procesy powstawania korozji. „Zaatakowana” korozją powierzchnia będzie się powiększać. Jest to szczególnie istotne w przypadku aut po naprawach powypadkowych a takich u nas nie brakuje.

Wysokość wypłaconych i zaniżonych odszkodowań nie pozwala na porządną naprawę. Warto również pamiętać, że udzielana przez producentów aut gwarancja obejmuje tylko wady fabryczne, a nie uszkodzenia powstające w wyniku normalnej eksploatacji.

Wytworzone na bazie wosków produkty Waxoyl zapewniają kompleksową ochronę antykorozyjną pojazdu zarówno „od zewnątrz” jak i „od wewnątrz”. Preparat Hardwax tworzy na podwoziu pojazdu niezwykle trwałą powłokę, która chroni przed o korozją. Dzięki specjalnej formule powłoka ta cały czas pozostaje elastyczna, dostosowując się do kształtu podwozia i chroniąc przed uderzeniami kamieni czy żwiru . Dodatkowo wytłumia wnętrze auta. Z kolei Waxoyl Professional 120-4 na wiele lat zabezpieczy od wewnątrz profile zamknięte . Dzięki swojej wysokiej skuteczności pomoże utrzymać integralność struktury pojazdu, przedłuży jego żywotność i spowolni już działające procesy powstawania korozji.

Ale decyzja zawsze należy do właściciela samochodu. Zakonserwować… czy spotkać się z blacharzem?

Bydgoszcz Waxoyl

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *