ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Auto do 5 tys – porównanie

Auto do 5 tys - porównanie

Auto do 5 tys - porównanie

Zakup samochodu nie musi się wiązać od razu z zaciągnięciem kredytu. Dodatkowo, jeżeli jest to pierwszy samochód to warto zastanowić się nad zasadnością wydania większej ilości gotówki lub obciążenia się comiesięcznymi ratami na nieadekwatny do użytkowania czas. Na rynku istnieje kilka wartych uwagi modeli, które zmieszczą się w budżecie 5 tysięcy złotych i sprawią, że właściciel będzie z nich zadowolony. Auto do 5 tys to nie jest już dziś żaden problem.

Peugeot 106

auto-do-5-tys-peugeot_106

Jeżeli w grę wchodzi zakup auta francuskiego to godnym polecenia modelem jest tytułowy Peugeot. Bezwypadkowe sztuki nie wykazują skłonności do korozji, a budżetowe wnętrze czasami posiada nawet sterowanie elektryczne szybami i lusterkami bocznymi. Moc silnika w zależności od wyboru modelu produkowanego między 1993 a 2003 rokiem może osiągać od 60 do 120 kM. Odpowiednio – pojemność silnika wynosi od 1100 do 1600 m3.

Volkswagen Golf IV

auto-do-5-tys-volkswagen-golf-IV

Prosta budowa i dostępne części zamienne to argument za kupieniem tego właśnie pojazdu. Wiele sztuk do wyboru ze względu na dużą popularność auta i jego stosunkowo niską awaryjność. To kompaktowe auto zapewni właścicielowi kilka lat przyjemnej, dosyć bezawaryjnej jazdy.

Renault Clio II

auto-do-5-tys-renault-clio-II

W latach 1998 – 2005 produkowany był samochód niezwykle wtedy popularny. Polecana do zakupu do 5 tys jest wersja benzynowa, ponieważ diesel wykazywał skłonności do całkiem dużych awarii. Przyjemny, dosyć opływowy kształt i kompaktowa wielkość doskonale sprawdzi się podczas codziennej jazdy samochodem po drogach miejskich.

Skoda Octavia I

Škoda Octavia I

Bardzo popularny model skody przeżywał lata swojej świetności w okresie 1996-2010, czyli przez cały okres swojej produkcji. Dobra dostępność części zamiennych i prosta mechanika sprawiają, że auto wciąż posiada ogromną ilość fanów nie chcących zamieniać go na nic innego. Moc wersji benzynowej 1600 m3 w zupełności wystarczy do codziennej, miejskiej jazdy – nie trzeba jednak rezygnować z wypadów weekendowych za miasto.

Suzuki Swift II

auto-do-5-tys-suzuki-swift-II

Jeśli w grę wchodzi zakup popularnego auta japońskiego to dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na Suzuki. Do wyboru jest trzy i pięciodrzwiowy hatchback, sedan oraz atrakcyjnie wyglądający kabriolet. Silnik 1000, 1300 I 1600 m3 o mocy od 56 do 101 kM doskonale sprawdzi się do codziennej eksploatacji po mieście. Tu warto wspomnieć o możliwości zakupu wersji z prostym napędem na cztery koła, co może być sporym argumentem za zakupem właśnie tego modelu dostępnego w cenie dobrego sprzętu komputerowego.

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *