ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Idealne prezenty dla fana motoryzacji

prezenty dla fana motoryzacji

prezenty dla fana motoryzacji

Jakie są gadżety motoryzacyjne idealne na prezent? Poniżej znajduje się kilka pomysłów, które okazać się mogą strzałem w dziesiątkę.

Przedmioty sygnowane logotypem ulubionej marki

Często w renomowanych salonach samochodowych kupić można różnego rodzaju gadżety ze znaczkiem danej marki. W zależności od firmy mogą to być parasole, krawaty, spinki do mankietów, miniaturowe modele samochodów. Są sygnowane logo producenta i mogą okazać się nie lada gratką dla fanów przywiązanych do jednej marki aut. Gadżety te zwykle wahają się w granicach 100-200 złotych.

Album motoryzacyjny

Kolejną propozycją dla fana motoryzacji może być książka lub album opatrzony pięknymi fotografiami najpiękniejszych samochodów świata. W księgarniach można także dostać estetyczne kalendarze ścienne z pojazdami motoryzacyjnymi.

Dodatki do samochodu

Każdy fan motoryzacji lubi dodatki do swojego własnego samochodu. Te można kupić nawet w popularnych supermarketach. Wybierać można wśród ciekawych kołpaków, nakładek na pedały, wymyśle gałki do skrzyni zmiany biegów, akcesoria do podświetlania wnętrza. To bardzo praktyczny pomysł. Przed zakupem jednak należy upewnić się, czy przedmiot będzie kompatybilny z modelem auta, które posiada osoba obdarowywana.

Voucher na przejazd po torze wyścigowym

Coś idealnego dla fanów motoryzacji i mocnych wrażeń. W Polsce działa kilka torów wyścigowych, które wypożyczają luksusowe sportowe auta na szybkie przejażdżki. Chyba każdy mężczyzna byłby zadowolony z takiego podarunku.

Drobne gadżety

Jako dodatek do dużego prezentu można dokupić coś małego, związanego z motoryzacją. W sklepach pojawiają się różne przedmioty w kształcie samochodów – skarbonki, czekoladki. Mogą one stanowić idealne uzupełnienie podarunku dla każdego wielbiciela motoryzacji.

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *