ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Uncategorized

Parownik LPG

Parownik LPG

Parownik LPG przeznaczony jest przede wszystkim do zmiany stanu gazu płynnego w fazę gazową. Jednocześnie taki gaz musi utrzymać stałe ciśnienie. Produkt powinien zapewnić stabilne ciśnienie gazu, również wtedy, kiedy silnik dozna gwałtownego obciążenia. Co to jest parownik gazu? – jego zalety. Produkt powinien doskonale współpracować z układem napędowym, każdego […]

Wypożyczalnia samochodów

NA MIKRO ZAKUPY? AWARYJNIE NA RANDKĘ WE DWOJE 🙂 Wypożyczenie: – 39 PLN / doba – 150 PLN / 5 dni – 600 PLN / miesiąc

Promocja PZU

Ubezpieczenie wyjazdu zagranicznego – GRATIS

Promocja do 15 maja 2015 roku Wyjeżdżasz na wakacje? Planujesz podróż służbową? W czasie wyjazdu wiele może się zdarzyć: choroba, wypadek, zgubienie bagażu… Z ubezpieczeniem turystycznym PZU Wojażer nie obawiasz się komplikacji i nieoczekiwanych wydatków. Po wykonaniu usługi w Auto Serwis Maciej Lewandowski w kwocie powyżej 500* zł W terminie […]

Doświadczenie specjalistów

Kilkunastoletnia praktyka w naprawach samochodów czyni nas ekspertami w branży motoryzacyjnej. Zaufaj naszej wiedzy popartej doświadczeniem. Przekonaj się sam!

Atrakcyjne ceny

W naszym warsztacie jesteśmy w stanie zaoferować usługi o najwyższej jakości zachowując przy tym rozsądną ceną. Zobacz sam!

Samochód zastępczy

Potrzebujesz samochodu zastępczego na czas naprawy? Świetnie trafiłeś! Nie odczujesz odstawienia auta do warsztatu i nadal pozostaniesz mobilny. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Już niedługo w ofercie będzie dostępny zastępczy Ford Transit. Zadzwoń pod numer 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!