ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Nie rozmiar, a kolor Panowie!

Kolor samochodu

No cóż, motoryzacja przestała już być domeną dużych chłopców. Jaki kolor l samochodowego najbardziej lubią panie? Oczywiście – czerwony! Samochód w tym kolorze wybrałoby 1/3 z ankietowanych Pań -np takie Ferrari. Kolejne miejsce to niespodzianka – to kolor niestandardowy – wybrałaby go 1/4 z nas.

Kiedy kolor decyduje?

Następny w kolejności jest biały, czyli standardowy bez żadnych dopłat. Nie oznacza to jednak, że to cena decyduje przy kupnie  Volvo czy Fiata.Przy wyborze swojego pupila kobiety zwracamy szczególną uwagę na dostępność serwisu, wielkość składki PZU. Pojemność silnika, zużycie paliwa nie ma dla nas szczególnego znaczenia. Kobiety – i tu ubolewam – mniej niż mężczyźni zwracają uwagę na bezpieczeństwo, choć ważna jest na przykład klimatyzacja.

Dlaczego tak się dzieje? Otóż my czerpiemy  wiedzę o samochodach z rozmów ze koleżankami i reklam telewizyjnych. Kto by tam kupował gazetę motoryzacyjną  MOTOR czy AUTO ŚWIAT albo oglądał TVN Turbo z Top Gear na czele.
Niemcy, jak to Niemcy, ale dziwne, że nie Francuzi pokusili się  o zbadanie, który samochód jest najseksowniejszy. Nasze wskazały dzielne koleżanki wskazały na czarne mini kabrio. Najmniej seksowna marka to Opel, a wśród typów natomiast auta najseksowniejsze są SUV-y i oldtimery. Jeśli chodzi o kolor – za seksowny uważa kolory czerwony i zielony potem długo nic i srebrny.

Czytaj więcej na kobieta.interia.pl

3.5/5 - (2 votes)