ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 [email protected]

Nie rozmiar, a kolor Panowie!

Nie rozmiar, a kolor Panowie

Nie rozmiar, a kolor PanowieNo cóż ……..motoryzacja przestała już być domeną dużych chłopców.Jaki kolor l samochodowego najbardziej lubią panie? Oczywiście – czerwony! Samochód w tym kolorze wybrałoby 1/3 z nas-np takie Ferari. Kolejne miejsce…to niespodzianka to kolor niestandardowy – wybrałaby  go 1/4. z nas

Następny w kolejności jest biały, czyli standardowy ,bez żadnych dopłat. Nie oznacza to jednak, że to cena decyduje przy kupnie  Volvo czy Fiata.Przy wyborze swojego pupila kobiety zwracamy szczególną  uwagę na dostępność serwisu, wielkość składki PZU. Pojemność silnika, zużycie paliwa nie ma dla nas szczególnego znaczenia. Kobiety i tu ubolewam  mniej niż mężczyźni zwracają uwagę na bezpieczeństwo , choć ważna jest na przykład klimatyzacja .

Dlaczego tak się dzieje? Otóż my czerpiemy  wiedzę o samochodach z rozmów ze koleżankami i reklam telewizyjnych. Kto by tam kupował gazetę motoryzacyjną  MOTOR czy AUTO ŚWIAT albo oglądał durne TVN Turbo z Top Gear na czele.

Niemcy , jak to Niemcy ale dziwne ,że nie Francuzi ,pokusili się  o zbadanie, który samochód jest najseksowniejszy. Nasze wskazały dzielne koleżanki wskazały  na czarne mini kabrio. Najmniej seksowna marka to Opel  a wśród typów natomiast  auta najseksowniejsze są SUV-y i oldtimery. Jeśli chodzi o kolor. paie za seksowny uważa kolory czerwony i zielony potem długo nic i srebrny.

Paaaaaaaaaaaa

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/news-kolor-tylko-czerwony,nId,398981