ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Kwiatki z naszego podwórka

Taryfikator mandatów 2023

mandaty2023

Po tym jak zaostrzono przepisy ruchu drogowego w 2021 i w 2022 roku, a przyrost wpływów do budżetu Państwa z mandatów wzrósł z 37 373 194,00 zł w styczniu 2021, do 63 974 673,03 zł w styczniu 2022 (z danych przekazanych  przez urząd w Opolu).  O ile zgadzamy się w pełni z zaostrzeniem przepisów mówiących o kierowcach „na podwójnym gazie” czy omijających zapory przejazdów kolejowych, to wiele zapisów budzi wiele kontrowersji wśród kierowców.

Mandat 2023 – za co go dostaniemy?

Poniżej publikujemy listę czynności za jakie kierowcy NIE zostaną ukarani mandatem w 2023 r:

  • pozostanie w domu

Nie są to dane potwierdzone, być może któraś fala covida zatrzyma nas w domu. Wtedy będzie nam łatwiej nie dostać mandatu za przewinienia drogowe. Wtedy udostępniając warsztat na godziny, będziemy prowadzili teleporady jak  Klient ma sam sobie naprawić samochód… Oczywiście niniejszy artykuł ma charakter satyryczny, Państwa z ulicy Wiejskiej w Wawie prosimy o nie inspirowanie się nim w dalszym uchwalaniu ustaw dla dobra i na rzecz lepszego życia Polek i Polaków.

Sprzęgło LUK

Sprzęgło LUK
Nawet jedno z najlepszych sprzęgieł na świecie firmy LUK nie oparło się ,,nodze” trzymanej na sprzęgle w oczekiwaniu na zielone…
Sprzęgło LUK

Wentylowe tarcze hamulcowe „HART sport”

Hurtownia motoryzacyjna HART promuje sygnowane własnym logo ,,Hart sport” wentylowane tarcze hamulcowe i do tego dedykowane klocki.
Atrakcyjny wygląd połączone z osiągami nijak się mają do atrakcyjnej ceny. Jeżeli się ma do tego atrakcyjne alusy! Efekt wizualny i zadowolenie technicznego punktu widzenia , gwarantowane.

Zmielony środek skrzyni biegów

Zmielony środek skrzyni biegów
Kupując,,nowy samochód” można spodziewać się różnych „niespodzianek”.
Ta była głęboko ukryta….
Zmielony środek skrzyni biegów – tego nie widuje się na co dzień!

W takim stanie można jeździć?

W takim stanie można jeździć?

Ależ tak czemu nie!

A teraz poważnie…

100% zużycie, bezwzględna, bezdyskusyjna wymiana. Nawet produkty zaliczane do niskobudżetowych jak: ABE, WERTEIL, TOMEX czy HART będą lepsze. Nawet najdroższe produkty renomowanych producentów takich TRW, BOSCH, ATE nie są wieczne i nie oprą się czasowi. Radzimy skontrolować lub poprosić osobę kompetentną jak np. diagnostę o opinię.