ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Regeneracja skrzyń biegów

AutoService Maciej Lewandowski jest autoryzowanym partnerem niemieckiej firmy BORATO.  

To profesjonalna firma zajmująca się regeneracją skrzyń biegów różnego typu do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Firma z którą podjęliśmy współpracę, ponieważ nieraz widzieliśmy jakość i wysoki poziom regeneracji skrzyń biegów, które wykonali. Z pełną świadomością możemy polecić ich pracę.

 
BORATO logo

Jak działamy?

Przed złożeniem zamówienia proszę wysyłasz do Borato zdjęcie lub dokładne informacje na temat skrzyni biegów, tj. marka i model pojazdu, numer skrzyni, numer VIN pojazdu , abyśmy upewnili się, że zamówiona skrzynia biegów pasuje dokładnie do Twojego samochodu.

Borato sprzedaje skrzynie biegów tylko na wymianę (na ten sam model skrzyni), w innym przypadku nalicza koszt kaucji, który jest uzależniony od modelu skrzyni.

AutoService M.Lewandowski demontuje starą skrzynię, montuje zregenerowaną, która przyjdzie od Borato i odsyła starą do regeneracji. Ty tylko zamawiasz, kupujesz i ustawiasz adres wysyłki do naszego Warsztatu. Takie działanie znacznie skraca czas naprawy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Borato pod numerem telefonu 32 768 27 10 albo wypełnij formularz na ich stronie, aby dobrać skrzynie, której potrzebujesz.

Zamów prosto do warszatu

Nie brudź się, nie dźwigaj, zachowaj ciągłość naprawy. Podaj adres wysyłki, aby dotarł bezpośrednio do nas:

AutoService M.Lewandowski
ul. Chodkiewicza 60
85-667 Bydgoszcz