Geometria i zbieżność kół BydgoszczWłaściwa geometria kół gwarantuje kierowcy oraz pasażerom znajdującym się na pokładzie samochodu bezpieczeństwo. To jednak nie wszystko – odpowiedni kąt pochylenia (lub nachylenia) kół zapewnia bardzo pewne prowadzenie pojazdu i dużo lepszą przyczepność. Jakby tego było mało geometria kół ma także wpływ na prawidłowe zużycie opon. Dlatego chcąc zaoszczędzić na zbyt częstej wymianie opon samochodowych powinieneś sprawdzić czy koła w Twoim samochodzie są prawidłowo ustawione.

Od technicznej strony ustawienia geometrii kół polegają na ustawieniu długości drążków kierowniczych, drążków zbieżności, a także prawidłowego dokręcania lub odkręcania śrub, które odpowiadają za mocowanie wahacza. Dla Ciebie przekładamy, montujemy oraz wyważamy opony szybko i sprawnie. Gwarantujemy idealne dopasowanie do siebie opon, kół i wszystkich komponentów układu jezdnego. Postaw na jakość i doświadczenie!


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!