Właściwie działający układ hamulcowy w samochodzie to gwarancja bezpieczeństwa w nieprzewidzianych sytuacjach. Tarcze hamulcowe zaliczane są do grona najczęściej wymienianych elementów, które ulegają zużyciu podczas eksploatacji pojazdu. Nie warto czekać, aż zużyją się do końca.

Sprawny układ hamulcowy to podstawa Twojego bezpieczeństwa!

Przy regularnym prowadzeniu przeglądów i serwisowaniu pojazdu w warsztacie samochodowym zdarzają się przypadki, że mechanik proponuje wcześniejszą wymianę tarcz, mimo żeWymiana tarcz hamulcowych Bydgoszcz aktualnie zamontowane nie są całkowicie zużyte. Nie chodzi tu wcale o naciąganie na koszty. Obecny stan nie gwarantuje, że wytrzymają one do kolejnego przeglądu – czyli standardowe 15 -20 tyś. km. W związku z tym wcześniejsza wymiana tarcz hamulcowych służy temu, aby właściciel auta nie musiał odwiedzać warsztatu między przeglądami.

Trzeba także wiedzieć, że aby tarcze działały prawidłowo muszą być w jak najlepszym stanie technicznym. Dlatego ich obsługę, serwis i wymianę należy powierzyć profesjonalnemu mechanikowi – zapraszamy do naszego warsztatu!


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!