ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 [email protected]

Wymiana rozrządu

Wymiana rozrządu Bydgoszcz

Wymiana rozrządu BydgoszczBez dwóch zdań rozrząd jest jednym z najważniejszych mechanizmów, który znajduje się w silniku każdego samochodu. Spełnia on kluczowe funkcje polegające na sterowaniu urządzeniami we właściwy sposób, po to aby doprowadzić ładunek do silnika oraz usunąć spaliny.

Wszystko to sprawia, że wymiana rozrządu jest sprawą kluczową dla naszego samochodu. Ważne jest także, to, aby wybrać warsztat samochodowy, który zrobi to profesjonalnie. Oprócz wymiany paska rozrządu wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące oraz zębate koła rozrządu. Zapewniamy kompleksowy przegląd i wymianę zużytych lub zniszczonych podzespołów.

Musisz wiedzieć, że zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może być opłakane w skutkach dla Twojego samochodu. Jeżeli nie chcesz, aby zakończyło się to remontem kapitalnym silnika postaw na doświadczony zespół, który posiada ekspercką wiedzę w dziedzinie mechaniki i serwisu pojazdów.

Wymiana paska rozrządu – krótka fotorelacja:


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!