ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 [email protected]

Wymiana oleju silnikowego

Wymiana oleju Bydgoszcz

Wymiana oleju BydgoszczPosiadanie samochodu wiąże się z koniecznością z wymianą oleju silnikowego. Należy wymieniać go zgodnie z zaleceniami producenta podanymi w instrukcji obsługi samochodu. Olej wraz z eksploatacją samochodu zmienia swój skład i po określonym czasie nie jest w stanie prawidłowo wykonywać swojego zadania. Ma tendencję do zbierania zanieczyszczeń i wchłaniania wilgoci, co skutkuje zmianą gęstości płynu. Jest to groźne dla silnika, i w wielu przypadkach może prowadzić do jego zatarcia. Polecamy oleje, na których nie zawiedliśmy zaufania naszych klientów.

Od lat wysoka pozycja i jakość olejów firmy Castrol pozwala nam polecać: Castrol Magnatec 15w40, Castrol Magnatec 10w40, Castrol Magnatec 5w40 oraz Castrol Edge 5w30.

Z wymianą oleju warto zwrócić się do naszego warsztatu, w którym wymiana zostanie wykonana solidnie i w krótkim czasie. Dodatkowo będziecie mieli pewność, że użyto oleju najwyższej jakości i zastosowano jeden z markowych filtrów firm takich jak: FILTRON, BOSCH, UFI, MAHLE, SOFIMA.

Wymiana oleju jest to relatywnie tania usługa, która przyczyni się do lepszego funkcjonowania Twojego auta a wykonana źle ,może nieźle nabałaganić.(czy wiecie ,że zimny olej wlewany przy wymianie do gorącego silnika może uszkodzić wałek rozrządu?)


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!