Serwis klimatyzacji BydgoszczChyba nikogo nie trzeba przekonywać, że klimatyzacja w samochodzie zwiększa komfort jazdy.  Zwłaszcza w panującym klimacie, gdzie temperatura w okresie letnim dochodzi do 40 stopni Celsjusza, jazda bez klimatyzacji jest jak tortura dla kierowcy i pasażerów.  Jednak czy od czasu kupna naszego samochodu, chociaż raz zatroszczyliśmy się o prawidłowy stan klimatyzacji?

Profesjonalny serwis klimatyzacji (posiadamy w warsztacie maszynę firmy Magneti-Marelli) jest bardzo ważny nie tylko dla sprawności naszego samochodu, ale też dla naszego zdrowia. Podczas serwisu klimatyzacji w naszym warsztacie wykonywane zostaną  prace konserwacyjne przy użyciu specjalistycznego sprzętu (odgrzybianie, ozonowanie, napełnienie klimatyzacji). Dzięki naprawie klimatyzacji, pozbędziemy się z niej mikroelementów oraz grzybów, które mogą źle wpływać na zdrowie.

Swoim klientom proponujemy najtańsze filtry firm: Filtron, Hart, Werteil. Dlaczego? Bo lepiej wymienić je częściej niż wcale! Oczywiście w ofercie także markowe filtry węglowe: Bosch, Mahle, Filtron.

Warto wybrać się do serwisu, zwłaszcza przed zbliżającym się okresem wakacyjnym, a nasza klimatyzacja zacznie działać bez zarzutów!


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!