ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Serwis klimatyzacji samochodowej w Bydgoszczy

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Bydgoszcz

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że klimatyzacja w samochodzie zwiększa komfort jazdy.  Zwłaszcza w panującym klimacie, gdzie temperatura w okresie letnim dochodzi do 40°C, jazda bez klimatyzacji jest jak tortura dla kierowcy i pasażerów. Jednak czy od czasu kupna naszego samochodu, chociaż raz zatroszczyliśmy się o prawidłowy stan klimatyzacji?

Profesjonalny serwis klimatyzacji

Posiadamy w warsztacie maszynę firmy Magneti-Marelli, która idealnie sprawdza się w serwisie klimatyzacji samochodowej, który jest bardzo ważny nie tylko dla sprawności naszego samochodu, ale też dla naszego zdrowia. Podczas serwisu klimatyzacji w naszym warsztacie wykonywane zostaną  prace konserwacyjne przy użyciu specjalistycznego sprzętu (odgrzybianie, ozonowanie i napełnienie klimatyzacji). Dzięki naprawie klimatyzacji, pozbędziemy się z niej mikroelementów oraz grzybów, które mogą źle wpływać na zdrowie – szczególnie alergików. Swoim klientom proponujemy najtańsze filtry firm: Filtron, Hart, Werteil. Dlaczego? Bo lepiej wymienić je częściej niż wcale! Oczywiście w ofercie także markowe filtry węglowe: Bosch, Mahle, Filtron. Warto wybrać się do serwisu, zwłaszcza przed zbliżającym się okresem wakacyjnym, a nasza klimatyzacja zacznie działać bez zarzutów!

USŁUGA SERWISOWA JEDNOSTKI CENA [PLN]
Serwis klimatyzacji (nie zawiera ceny czynnika chłodniczego R134a) 119
PAKIET: Serwis klimatyzacji z ozonowaniem (nie zawiera ceny czynnika chłodniczego R134a) 149
Czynnik chłodniczy R134a (legalny od certyfikowanych dostawców z terenu UE) 100 g 29
Próba szczelności azotem (2 godziny) 2h 69
Czyszczenie/odgrzybianie układu klimatyzacji ozonem 49Zadzwoń pod numer 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!

4.5/5 - (2 votes)