Naprawa i regulacja pracy silnika BydgoszczNa prawidłową pracę silnika w samochodzie wpływa bardzo wiele elementów, z których każdy ma tak samo duże znaczenie. Bardzo często zdarza się, że nierówna praca jednostki napędowej jest oznaką drobnej nieprawidłowości, lecz równie często wynika ze znacznie poważniejszej awarii. Jeżeli serce Twojego samochodu nie pracuje w sposób prawidłowy, nie zwlekaj. Każda niesprawność jednostki napędowej może w konsekwencji doprowadzić do znacznie poważniejszej awarii.

Rozróżniamy dwa podstawowe rodzaje silników spalinowych – o zapłonie iskrowym, czyli benzynowe, oraz jednostki diesla o zapłonie samoczynnym. W każdym z nich może dojść do usterek wielu elementów wspólnych, lub też charakterystycznych ze względu na rodzaj zasilania i konstrukcji, zatem naprawa i regulacja pracy silnika będzie wymagała innego podejścia.

W ramach oferowanych przez nasz warsztat usług, zajmujemy się naprawą i regulacją silników wszystkich typów i marek. Twój samochód wyposażony jest w nowoczesną jednostkę z wtryskiem bezpośrednim? A może wolisz prostsze konstrukcje zasilane wtryskiem mechanicznym? W każdym przypadku, nasz zespół doświadczonych mechaników otoczy Twoje auto staranną opieką i przywróci jego silnikowi nienaganną kondycję.

Serdecznie zapraszamy!


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!