Instalacje gazowe BydgoszczAlternatywą dla ciągle rosnących cen benzyny może być zamontowanie w swoim samochodzie instalacji gazowej. Obecnie stosowane rozwiązania sprawiają, że LPG w samochodzie jest bezpieczne, ekologiczne a co najważniejsze ekonomiczne. Instalacje gazowe spełniają coraz to większe wymagania techniczne, a rozwiązania w nich zastosowane pozwalają nawet na korzystanie z podziemnych  parkingów.

Zakładaniem i serwisowaniem instalacji gazowych w samochodach  zajmuje się coraz szersze grono warsztatów, warto jednak wybrać nasz warsztat, który szczyci się bogatym doświadczeniem i samymi pozytywnymi referencjami. W naszym zakładzie samochodowym dobierzemy odpowiednią instalację i zbiornik do potrzeb i wymogów Klienta, po czym wykwalifikowany mechanik  wykona montaż używając odpowiednich części i podzespołów gwarantujących prawidłową pracę silnika. Zastosowanie odpowiednich wtrysków nie zmniejszy mocy silnika. Perfekcyjne wykonanie przez mechaników  prac związanych z montażem LPG w samochodzie będzie skutkowało  w późniejszym czasie szybkim serwisowaniem takiej instalacji.


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!