ul. Chodkiewicza 60, 85-667 Bydgoszcz

602 319 373 lub 786 865 480 warsztat@mechanikbydgoszcz.eu

Ceramizacja – nowoczesna technologia, po którą warto sięgnąć

ceramizer

ceramizer

Silnik i inne część samochodowe są narażone na tarcie metalu o metal, nieodłączne zjawisko towarzyszące eksploatacji pojazdu mechanicznego. Proces ten stopniowo doprowadza do zużywania poszczególnych elementów, odpowiedzialnych za sprawność samochodu i może nawet doprowadzić do ich nieodwracalnego zniszczenia. W takiej sytuacji pomoże jedynie gruntowny remont silnika czy innych ważnych elementów, które zostały uszkodzone. Są jednak sposoby, aby znacznie wydłużyć żywotność motoru czy innych urządzeń znajdujących się w samochodzie. Ceramizer to skuteczny środek, który pozwala zregenerować wnętrze silnika, mostu czy skrzyni biegów bez konieczności ich demontażu.

Ceramizer – czy warto?

Ceramizacja to nowoczesna technologia, która znajduje szerokie zastosowanie przy regeneracji silników samochodowych, mostów, skrzyni biegów i innych urządzeń, w których zachodzi zjawisko intensywnego tarcia. Zastosowanie Ceramizera ma na celu przywrócenie optymalnych parametrów metalowych części silnika, poprzez stworzenie na nich unikalnej warstwy ceramiczno-metalowej. Zmniejsza się w ten sposób niekorzystny współczynnik tarcia, które jest jedną z głównych przyczyn przedwczesnego zużywania się metalowych części. Ceramizer szybko odbudowuje naruszone tarciem powierzchnie, które pod jego wpływem odzyskują odpowiednią geometrię i wyglądają niemal jak nowe.

Warto stosować Ceramizer. Ten wyjątkowy preparat przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim doskonale regeneruje silnik, a co ta tym idzie, zapobiega kosztownym naprawom. Poprawia dynamikę pojazdu, zmniejsza zużycie oleju silnikowego i paliwa, a zimą ułatwia rozruch silnika. Pierwsze efekty działania Ceramizera są widoczne już po przejechaniu 200 km od jego zastosowania. Proces powstawania warstwy ceramicznej zachodzi automatycznie i nie odbija się w żaden sposób na pracy silnika.

Film – ceramizer:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *