Serwis systemów antypoślizgowych

Serwis systemów antyposlizgowychNa drodze w każdej chwili może dojść do sytuacji, w której samochód zostanie wytrącony z prawidłowego toru jazdy. W takiej chwili liczy się nie tylko prawidłowa i odpowiednio szybka reakcja kierowcy, ale także właściwe działanie systemów zapobiegających poślizgowi kół pojazdu.

Serwis systemów antypoślizgowych jest jedną z tych czynności, którą wielu kierowców regularnie zaniedbuje. Tymczasem ich prawidłowe działanie, może w wielu przypadkach ocalić życie nasze, naszych pasażerów i innych użytkowników dróg. W ramach świadczonych przez nas usług, oferujemy państwu profesjonalny serwis wszystkich elektronicznych systemów antypoślizgowych samochodu.

W zakres usługi wchodzi:

• diagnostyka i naprawa systemu ABS (zapobiegającego blokowaniu kół przy hamowaniu),
• diagnostyka i naprawa systemu ASR  (zapobiegającemu zrywaniu przyczepności przy przyspieszaniu),
• diagnostyka i naprawa systemu ESP (stabilizującego tor jazdy w zakrętach i niwelującego poślizgi pod- i nadsterowne).

Nie czekaj aż na tablicy rozdzielczej Twojego pojazdu, zapali się kontrolka sygnalizująca niesprawność działania jednego z systemów. Odwiedź nasz warsztat już dziś i przeprowadź test działania układów antypoślizgowych.


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!