Opinie

Zapraszamy do dodawania opinii na temat naszego warsztatu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 14 reviews
by Marlena on Mechanik Bydgoszcz

Polecam gorąco!! tydzień temu wymieniałam opony, usługa przeprowadzona profesjonalnie i z pełną dokładnością 🙂 miła atmosfera + dobra cena za usługę. Gorąco polecam i dziękuję 🙂

by Janusz on Mechanik Bydgoszcz

Do serwisu Pana Macieja trafiłem przez przypadek ponieważ klimatyzacja przestała mi działać. Miła obsługa szybko uporała się z lokalizacja niesprawnej części. I tu zaskoczenie, szybka naprawa i znowu mam świeży i miły chłodek w moim BMW. Dziękuję i pozdrawiam!

by Wojciech on Mechanik Bydgoszcz

Polecam tego mechanika każdemu kto potrzebuje szybko naprawić usterki w aucie za uczciwe pieniądze. Rzetelne podejście do tematu oraz miła obsługa. Rzadko się spotyka taki warsztat w Bydgoszczy. Polecam

by Ryszard on Mechanik Bydgoszcz

Szukałem warsztatu samochodowego w Bydgoszczy, który porządnie zakonserwuje podwozie w moim samochodzie. Sporo się o tym naczytałem i faktycznie producenci samochodów dbają o to by nasze auta rdzewiały tuż po gwarancji... Umówiłem się na konserwację i następnego dnia mogłem już odebrać samochód. Wszystko poszło szybko i sprawnie! Jestem zadowolony z wykonanej usługi.

by Paweł on Mechanik Bydgoszcz

Wczoraj wymieniałem w warsztacie opony. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i co najważniejsze tanio. Za wymianę 50 zł - jak na Bydgoszcz to dobra cena. Polecam wszystkim!

by Waldek on Mechanik Bydgoszcz

Jakiś czas temu pojawiłem się w warsztacie z podejrzeniem uszkodzenia uszczelki pod głowicą Następnego dnia po oddaniu samochodu otrzymałem telefon, z pytaniem czy zgadzam się na dodatkową diagnozę, bo na uszczelkę ta usterka nie wygląda- oczywiście się zgodziłem. Co się później okazało? Poprzedni mechanik u którego byłem chciał mnie nakręcić na grubą kasę za naprawę! W warsztacie Pana Macieja problem został rozwiązany tego samego dnia ? bez zbędnych dodatkowych, zmyślonych kosztów. Reasumując: dobry warsztat ? bez naciągactwa (co się teraz bardzo rzadko zdarza!)

by Gregor on Mechanik Bydgoszcz

Polecam warsztat Pana Macieja. W moim VW Golf Plus został wymieniony pasek rozrządu i zostały wymienione tarcze hamulcowe wraz z klockam. Została wykonana usługa zbieżności. Ponadto kola zostaly zwulkanizowane. Jestem bardzo, bardzo zadowolony z usługi. Wszystko odbyło się szybko - w porównaniu do innych warsztatów nawet bardzo szybko! Cenowo również super. Od paru lat to mój warsztat. Bardzo mila obsluga. Przyjezdzam specjalnie z Niemiec. Polecam!

by Damian on Mechanik Bydgoszcz

Wymieniałem świece w Audi A4 B6 z 2004 roku. Jak zobaczyłem moje stare świece to nie mogłem uwierzyć jak mogłem doprowadzić je do takiego stanu... Przy okazji wymieniłem klocki. Auto odebrałem następnego dnia. Zapłaciłem za wszystko całkiem rozsądnie. Gdy zajdzie taka potrzeba to będę zaglądał ponownie 🙂

by Bartek on Mechanik Bydgoszcz

Z rana (jeszcze przed 8:00) podszedłem do warsztatu, zostawiłem kluczyki, opisałem objawy i zostawiłem adres, żeby zcholowali go. Zabrali go kiedy byłem w pracy, sprawdzili co jest i zadzwonili z diagnozą. Przedstawili parę wariantów naprawy (wariant niższy cenowo na zamiennikach, na średnim poziomie i najdroższy). Naprawili według zaleceń i w dodatku go umyli! Gdy był gotowy dostałem telefon, że mogę odebrać! Polecam na 100%!

by jacek on Mechanik Bydgoszcz

Dzwoniłem do trzech warsztatów.Chciałem wymienić przegub po mojej pracy.Wszyscy mi odmówili bo miałem swój przegub!!!Dopiero tu usłyszałem spróbujemy pomóc....postaramy się??Samochód odstawiłem o 16,30 i tuż przed 18,00 odebrałem auto!!!Ku mojemu zaskoczeniu mogłem zapłacić kartą?Trafiłem tu z ogłoszenia i jestem mile zaskoczony!Polecam

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»