Haki holownicze

Montaż haka holowniczego BydgoszczHak holowniczy stanowi znaczące udogodnienie dla każdego kierowcy. Ten prosty element wyposażenia samochodu może całkowicie odmienić każdą wakacyjną podróż oraz sprawi, że przewóz większych ładunków nie będzie wymagał ponoszenia kosztów, związanych z wynajmem samochodu dostawczego.

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż różnego rodzaju haków holowniczych, przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych (bus, pick-up), oraz ciężarowych wszystkich marek. Nasz zespół profesjonalnych mechaników dokłada wszelkich starań, aby na drodze czuli się Państwo nie tylko komfortowo, ale także bezpiecznie – wszystko dzięki fachowemu montażowi najwyższej jakości, solidnych haków holowniczych.
Każdy montowany przez nas hak posiada właściwą homologację i objęty jest gwarancją producenta, co daje poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Przypominamy, że montaż haka holowniczego wiąże się z koniecznością złożenia wizyty w Stacji Kontroli Pojazdów, celem uzyskania stosownego wpisu w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.


Zadzwoń pod numer kontakt mechanik bydgoszcz 786 865 480 i umów się na wizytę. Oferujemy krótkie terminy napraw. Przekonaj się sam!